Bytové bezpečnostní dveře PATRON

Ochraňte svůj byt před nezvanými hosty. Pořiďte si bezpečností vchodové dveře a získejte spolehlivou a odolnou ochranu před zloději. Nabízíme vysoce odolné bezpečnostní dveře třídy RC2 a RC3.

  • Bezpečnostní třídy RC2 a RC3
  • Zvýšená protipožární ochrana
  • Zdarma zaměření
  • Realizace včetně zazdění nové zárubně

Zabezpečte svůj domov před zloději

Vstupní dveře do bytu patří k nejčastějším místům vniknutí zlodějů. Klasické vchodové dveře s obyčejnou vložkou překonají zloději během pár vteřin. Investujte do zabezpečení svého bytu a vyberte si kvalitní bezpečností dveře, která vás ochrání před nezvanými hosty. S bezpečnostními dveřmi zároveň získáte zvýšenou protipožární ochranu.

Nabízíme prodej bezpečnostních dveří od českých výrobců Sepos a Boulit. Výhodou dveří je zvýšená ochrana proti vloupání, kterou deklaruje certifikát bezpečnosti třídy RC2 a RC3. Interiérové bezpečností dveře zároveň plní preventivní funkci. Zloději si raději vyberou snadnější cíl v podobě bytu s obyčejnými dveřmi bez bezpečností vložky.

Přejete si získat více více informací o bezpečnostních dveřích? Zajímá vás orientační cena? Napište nám přes kontaktní formulář.

Odolná konstrukce s tříbodovým zámkem

Konstrukci bezpečnostních dveří tvoří masivní dřevěný rám s protipožární výplní a desky. Součástí svrchního opláštění je DTD deska s laminovanou CPL vrstvou. Bezpečností prvky zastupuje tříbodový zámek odolný vůči vylomení, který je vybaven bezpečností vložkou a klikou. Proti vysazení jsou dveře zajištěny speciálními čepy. Zvýšenou odolnost vůči ohni poskytuje dveřím protipožární úprava.

Zaměření a montáž bezpečnostních dveří

V rámci prodeje provádíme zaměření a kompletní montáž bezpečnostních dveří. Pokud je nutná výměna ocelové zárubně, provádíme tyto řemeslné práce: vybourání původní obložkové či rámové zárubně, zazdění nové zárubně a následné usazení bezpečnostních dveří i montáž kování a dalšího příslušenství. Na bezpečností dveře poskytujeme záruční i pozáruční servis. V rámci našich služeb realizujeme také obložky na kovové zárubně.

Investujte do svého bezpečí, navštivte naši prodejnu Investujte do svého bezpečí, pořiďte si bezpečností vchodové dveře od profesionálů s více než 26letou zkušeností v oboru. Přijďte si vybrat dveře do bytu přesně podle vašich představ. Vzorkovou prodejnu naleznete na ulici Nuselská 1499/74 v městské části Praha 4. Zabezpečte svůj byt s PUK Servis s.r.o. Senohraby. Součástí prodeje jsou také posuvné dveře do pouzdra do pouzdra či vinylové podlahy click.