Plovoucí laminátové podlahy

Hledáte vhodnou podlahovou krytinu? Nevíte, jaký materiál zvolit? Přesvědčte se o kvalitách laminátových podlah od německých výrobců Kronotex a Rooms.

Špičkové laminátové podlahy od německých výrobců

Laminátové podlahy patří k nejrozšířenějším podlahovým krytinám. Jejich předností je vysoká odolnost vůči zátěži, rychlá pokládka na click systém, příznivá cena, lehká údržba a vysoká hygieničnost. Laminátové podlahy vynikají širokým výběrem designových provedení s věrnou imitací přírodních materiálů. Interiérové podlahy z laminátu jsou vhodné do obýváku, dětských pokojů, na chodbu i do kuchyně. Podlaha je nevhodná do koupelny, neboť není voděodolná.

Naši nabídku tvoří laminátové podlahové krytiny od předních německých výrobců Kronotex a Rooms. Sortiment nabízených podlah vyniká detailním zpracováním s vysokými užitnými vlastnostmi, které poskytuje vícevrstvá skladba jednotlivých laminátových prken. Na výběr se nabízí výška 7, 8, 10 i 12 mm. Naprostou samozřejmostí je zdravotní nezávadnost a výroba ohleduplná k životnímu prostředí. Součástí naší nabídky jsou také třívrstvé dřevěné podlahy i koberce do interiéru.

Laminátové podlahy Rooms

Plovoucí podlahy značky Rooms pochází od německého výrobce. Vynikají perfektním technologickým zpracováním jádra i povrchu každého dílce. Špičkovou stabilitu a vysokou odolnost zajišťují borovicové desky, které tvoří nosné jádro podlah. Rychlou pokládku umožňuje moderní 5G click systém. Navštivte naši kamennou prodejnu na ulici Nuselská 1499/74 v městské části Praha 4 a vyberte si z více než 30 dekorů plovoucích podlah Rooms.

Laminátové podlahy Kronotex

Německá společnost Kronotex patří mezi největší výrobce laminátových podlah v Evropě. Široká nabídka dekorů umožní nalézt řešení levné podlahy do podnájmu, stejně jako vysoce odolné podlahy, která vás ohromí dokonalou imitací dřeva. Na své si přijdou i příznivci nedřevěných dekorů či jednobarevných podlah. Přejete si znát cenu za m2? Napište nám přes kontaktní formulář?

Pokládka plovoucích laminátových podlah

Prodej laminátové plovoucí podlahy od společnosti PUK Servis s.r.o. Senohraby zahrnuje jak laminátové dílce a desky, tak i lišty, koncovky a další doplňkové příslušenství. Zároveň poskytujeme doplňkové služby, mezi které patří realizace plovoucích podlah a

renovace starých parket. Podlahu vám nejen zaměříme, ale také odborně položíme. Přejete si objednat pokládku plovoucí podlahy? Zavolejte nám!