PVC linolea patří mezi oblíbené podlahové krytiny pro své optimální užitné vlastnosti a příznivou pořizovací cenu. Poznejte výhody PVC linolea a přijďte si do naší vzorkové prodejny vybrat z široké nabídky vzorů a barevných odstínů.

  • Příznivá cena
  • Optimální vlastnosti
  • Tlumí kročejový hluk
  • Snadná čistitelnost

Moderní PVC linolea vynikají svými vlastnostmi

Současné PVC podlahové krytiny, které jsou vyrobeny ze syntetického materiálu polyvinylchloridu, jsou na míle vzdálené starým PVC materiálům z 60. až 80. let. Dnešní PVC lino je pružné, odolné vůči mechanickému poškození a má schopnost navracet se do původního stavu. Seznamte se s výhodami moderního a elegantního PVC linolea.

PVC linoleum skvěle tlumí kročejový hluk, poskytuje dobrý tepelný komfort a je odolné vůči vodě. Díky tomu je vhodné nejen do obývacích místností, ale také do celého interiéru včetně kuchyně i koupelny. Výborné zátěžové vlastnosti umožňuje PVC lino s filcem, které doporučujeme na chodbu a další zatěžovaná místa. Předností je snadná čistitelnost a údržba. Povrch stačí vysát či vytřít. Podlaha je zároveň odolná vůči mikroorganismům a roztočům. Zajímá vás cena za m2 linolea? Napište nám přes kontaktní formulář.

Atraktivní vzhled s věrnou imitací přírodních materiálů

Předností podlahové krytiny z PVC je atraktivní vzhled s širokým výběrem vzorů, barevných odstínů a imitací přírodních materiálů. PVC lino věrně imituje dřevo, dlažbu, keramiku, korek i mramor. Věrohodnost zvyšuje strukturování povrchu. Navštivte naši vzorkovou prodejnu na ulici Nuselská 1499/74 v městské části Praha 4 a prohlédněte si vzorník PVC linoleových podlah

Využijte pokládku PVC linolea

Součástí prodeje PVC podlahové krytiny nabízíme doplňkové služby, mezi které patří přesné vyměření a nařezání, odborná příprava podkladu i profesionální pokládka PVC linolea. Součástí pokládky může být také izolace pod PVC, díky které zateplené lino brání prochladnutí od podlahy.

Kromě samotné podlahy instalujeme postranní a přechodové lišty. PVC lino je dodáváno v rolích ve standardní šířce 200 až 500 cm. Výhodou je, že pokud běžná šířka nestačí, lze lino na sebe neviditelně napojit. Přejete si pokládku PVC podlahy nebo výměnu podlahové krytiny ve společných prostorách bytového domu? Napište nám přes kontaktní formulář. PUK Servis s.r.o. Senohraby, váš specialista na pokládku podlahových krytin a instalaci bezpečnostních dveří RC2.

Navštivte výhodný prodej PVC linolea

Vyžijte výhodný prodej kvalitního PVC linolea. Navštivte prodejnu společnosti PUK Servis s.r.o. a vyberte si z široké nabídky vzorů i barevných odstínů. Kromě prodeje podlahových krytin se specializujeme na prodej bezpečnostních a interiérových dveří. Nabízíme interiérové bezfalcové dveře, bezpečnostní dveře i obložky zárubní. Zajímá vás cena posuvných dveří nebo realizačních prací? Zavolejte nám!