Interiérové dveře

Interiérové dveře dokonale pozvednou design bytu. Vyberte si moderní interiérové dveře v různých povrchových úpravách, s přírodními vzory i s luxusním designem od českých výrobců Sepos, Boulit a Jap. Využijte služeb PUK Servis s.r.o. Senohraby - prodej a profesionální montáž dveří.

Moderní interiérové dveře od českých výrobců

V naší nabídce naleznete dveře od českých výrobců Sepos a Jap. Vybírat můžete z velkého množství materiálů i konstrukčních provedení. Z materiálů nabízíme dřevěné, laminátové i skleněné dveře. Z konstrukčních provedení si u nás vyberete jednokřídlé i dvoukřídlé dveře nebo bezfalcové interiérové dveře. V naší nabídce naleznete také posuvné dveře na stěnu i do pouzdra.

Nabízíme dveře:

Vnitřní dveře jsou výrazným interiérovým prvkem. Nepodceňujte výběr povrchové úpravy, barevných odstínů a prosklení. Vyberte si foliované, laminované, lakované nebo s 3D strukturou interiérové dveře, které promění váš byt k dokonalosti. Jednotlivé materiálové a povrchové úpravy se liší nejen cenou, ale především odolností vůči poškození a otěru.

Široký výběr dveřního kování, klik a příslušenství

Součástí prodeje je bohatý sortiment příslušenství a doplňků. V kamenné prodejně, na ulici Nuselská 1499/74 v městské části Praha 4, naleznete široký výběr kování, klik a dalšího příslušenství ke dveřím.

Provádíme zaměření, montáž a servis dveří

Zákazníkům poskytujeme zaměření dveří. Zaměření provádíme i mimo pracovní dobu. Součástí služeb naší společnosti PUK Servis s.r.o. Senohraby je odborná montáž, usazení i servis dveří. V rámci dodávky dveří nabízíme též obložkové zárubně. Využijte služeb profesionálů v oboru se zkušenostmi od roku 1992.

Navštivte vzorkovou prodejnu

Využijte výhodný prodej interiérových dveří a vyberte si kvalitní vnitřní dveře z masivu nebo interiérové dveře s laminátovou či kašírovanou povrchovou úpravou. Zajímá vás cena dveří? Napište nám přes kontaktní formulář nebo navštivte naši vzorkovou prodejnu. V prodejně naleznete přes 30 interiérových dveří v různých dekorech a prosklení, včetně bytových bezpečnostních dveří.