Vinylové podlahové krytiny

Podlahová krytina je dominantním prvkem každého interiéru. Výběr proto soustřeďte nejen na design, ale také na užitné vlastnosti. Vyberte si luxusní vinylové podlahy, které splňují i ty nejnáročnější požadavky.

Poznejte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy

Nabízíme prodej vinylové podlahové krytiny, která vyniká vysokou odolností vůči vlhkosti, chemikáliím a mechanickému opotřebení. Vinylová podlaha se velmi snadno udržuje, je vhodná pro podlahové vytápění a zachovává si rozměrovou stálost. Její předností je vysoký kročejový útlum.

Pro své vlastnosti jsou vinylové podlahy vhodné nejen do obýváku, ale také do chodby, kuchyně či do koupelny a celého bytu i kanceláře. Interiérové vinylové podlahy dokonale imitují dekory dřeva i kamene, nejsou studené a velmi příjemně působí na dotyk. Realizace vinylové podlahy je lepenou formou nebo v click systému.

Vinylová podlaha Fatra Thermofix

Nabízíme prodej vinylové podlahy Thermofix od českého výrobce Fatra. Zásluhou své heterogenní konstrukce patří svou kvalitou mezi přední značky podlah na světě. Předností podlahové krytiny Fatra Thermofix je dokonalá imitace přírodních materiálů v designu i v textuře krytiny. Speciální click systém navíc umožňuje jednoduchou a rychlou pokládku plovoucí vinylové podlahy. Vinylové dílce ale nabízíme také v lepené formě.

Vinylové dílce Forbo Novilon a ter Hürne

Druhým nabízeným materiálem jsou vinylové dílce Novilon od švýcarského výrobce Forbo a německé firmy ter Hürne. Na omak jsou vzory vinylových podlah Forbo i ter Hürne plastické a lze tak cítit věrnou strukturu dřeva. Vinylové dílce jsou určeny pro celoplošné lepení nebo v provedení systému click.

Kromě vinylové podlahové krytiny nabízíme dřevěné podlahové krytiny i laminátové plovoucí podlahy click systém. PUK Servis s.r.o. Senohraby – váš specialista na podlahové krytiny a bezpečnostní dveře.

Pokládka vinylové podlahy

Součástí doplňkové služby je profesionální realizace a pokládka vinylových podlah, zajišťujeme i odbornou přípravu podkladu. Kromě pokládky provádíme renovace dřevěných parket nebo odbornou přípravu podkladu. Zajímá vás cena za m2 vinylové podlahy včetně realizace? Napište nám přes kontaktní formulář.

Vyberte si kvalitní vinylové podlahy

Vyberte si kvalitní vinylové a PVC podlahy od prověřených výrobců. Navštivte kamennou prodejnu v městské části Praha 4 a vyberte si z pestré nabídky vzorů a dezénů, které věrně imitují dřevo i kámen.