Renovace podlah

Máte v bytě staré parkety? Je vám je líto vytrhat? Přejete si mít kvalitní dřevěnou podlahu s puncem historie? Využijte renovaci parket a dopřejte vaší podlaze nový vzhled. Provádíme broušení dřevěných podlah, jejich opravu, tmelení a lakování.

  • Zachování původní podlahy
  • Luxusní vzhled po renovaci
  • Možnost opakování renovace
  • Nezávazné posouzení stavu podlahy

Navraťte starým parketám původní krásu

Dřevěné parkety se těší stále velké oblibě. Ať už je máte v bytě, komerčních prostorech nebo v tělocvičně, důkladně zvažte jejich renovaci dříve, než přistoupíte k jejich odstranění. I staré a nevzhledné parkety totiž mohou po renovaci vypadat jako nové.

S renovacemi parket máme bohaté zkušenosti. Renovace dřevěných parket provádíme pro bytové interiéry i nebytové a komerční prostory a tělocvičny. Součástí služeb je také malování na parkety a vyznačení hřišť i hracích prostorů.

Cena renovace parket nemusí být vysoká

Rozšířeným mýtem, který provází renovace parket, je domněnka, že oprava parket je dražší, než pořízení nové podlahové krytiny. Ne vždy je to pravda. Cena renovace je přitom ve srovnání s cenou pořízení nové podlahy relativně nízká. Renovaci lze přitom opakovat i několikrát. Dřevěné podlahy díky tomu disponují mnohonásobně delší životností než PVC lina, laminátové podlahy či zátěžové koberce.

Kdy se vyplatí parkety renovovat?

Broušením starých parket dochází k odstranění přibližně 1 mm z tloušťky dřevní hmoty. Množství odstraněného materiálu závisí na stupni poškození podlahy a celkovém stavu podlahy. Mnohdy stačí odstranit pouze starý nevzhledný lak, případně provést zatmelení drobných nedokonalostí. V tomto případě se oprava parket jednoznačně vyplatí.

V případech, kdy poškození parket je hlubší více než 3 mm, přestává být broušení efektivní. Zvyšují se náklady na brusný materiál i práci. V těchto případech je vhodné nahradit parkety novou podlahovou krytinou.

Nezávazně posoudíme stav

Základem pro rozhodnutí, zda se rozhodnout pro opravu dřevěné podlahy, je posouzení stavu jejího stavu. Záleží na stupni poškození povrchu dřevěné podlahy, velikosti spár a její celkové soudržnosti. Dejte původní dřevěné podlaze nový vzhled a obnovte její zašlou krásu. Kontaktujte nás, rádi provedeme nezávazné zhodnocení stavu parketového povrchu a doporučíme, za jakých podmínek se vyplatí parkety renovovat.

Využijte odborné opravy a renovace parket

Společnost PUK Servis s.r.o. Senohraby provádí kompletní renovace dřevěných podlah a parketových povrchů. Realizujeme broušení, tmelení, lakování podlah i lištování. Navštivte naši prodejnu v městské části Praha 4 a vyberte si také nové bezpečnostní dveře nebo interiérové dveře z masivu.