O společnosti

Společnost PUK Servis s.r.o vznikla v roce 2004, když navázala na podnikatelskou činnost mé osoby, která započala již v roce 1994. Od prvopočátku jsem se zabýval zejména pokládkou a renovací dřevěných a parketových podlah a taktéž úklidovými službami. Po získání četných zkušeností s podlahářskými pracemi jsem nabídku v nově vzniklé společnosti začal rozšiřovat o další podlahové krytiny jako plovoucí, dřevěné a vlýskové podlahy, vinyly, PVC nebo koberce. Samozřejmostí jsou další služby související s pokládkou podlahy jako stěrkování ,lištování, dodávky prahů, přechodových lišt apod.

V současnosti se naše společnost věnuje taktéž dodávkám a montážím interiérových dveří a zárubní. Velký prostor v nabídce věnujeme bezpečnostním vstupním dveřím do bytů v třídě bezpečnosti RC2, RC3, kde se se zaměřujeme na komplexní službu včetně případných drobných bouracích a stavebních prací, které souvisejí s výměnami vstupních ocelových zárubní.

Naši pracovníci disponují certifikací k pokládkám podlah (např. značky Parador či Kronotex) , dále certifikací k montážím bezpečnostních a interiérových dveří. Samozřejmě průběžně absolvují školení a semináře od dalších renomovaných dodavatelů podlah, lepidel a laků.

Jelikož se snažíme naše služby co nejvíce zkvalitňovat, otevřeli jsme na podzim roku 2015 novou vzorkovou prodejnu v Praze. Je zde vyvzorováno téměř 30 interiérových dveří v různých dekorech a prosklení, vč. vstupních bytových bezpečnostních dveří. Naleznete zde i kování a doplňky ke dveřím. Velký prostor vzorkovny je věnován podlahovým krytinám. Jsou zde k vidění vinylové, plovoucí, dřevěné i korkové podlahy. PVC krytiny a další…. Kompletní informace o produktech Vám na prodejně poskytne náš vyškolený personál.

Ve stejném trendu rozšiřování nabídky, zdokonalování a zkvalitňování služeb bychom rádi pokračovali i do budoucna a věříme, že to každý náš zákazník ocení.

Milan Novák
jednatel společnosti