Koberce všeho druhu

Koberce jsou důležitými estetickými a funkčními prvky, které spoluvytváří domácí i pracovní interiéry. Vyberte si z široké nabídky zátěžových i luxusních koberců pro domácnosti, pracovní prostory, hotely i restaurace.

  • Zlepšují akustiku prostoru
  • Zvyšují kročejový útlum
  • Pro domácnosti, kanceláře i hotely
  • Široký sortiment materiálů a vzorů

Zátěžové koberce pro kanceláře, hotely a divadla

Zátěžové koberce jsou vhodné do kanceláří, hotelů, restaurací, divadel a dalších prostorů, které kladou vysoké požadavky na odolnost, snadnou čistitelnost a dokonalý vzhled. Uplatnění čím dál častěji nalézají také v recepcích, na chodbách i ve vstupních halách. Zátěžové koberce vynikají kvalitním zpracováním, jsou příjemné na došlap, zabraňují víření prachu a zlepšují akustiku celého prostoru. Zátěžové koberce jsou zároveň vhodné pro kolečkové židle.

Pro snadnou očistu obuvi v naší nabídce naleznete čistící zóny, rohože a nášlapy i PVC zátěžová linolea do kanceláří.

Koberce do domácností

Bytové koberce dodají interiéru eleganci a útulnost. Koberce zároveň snižují hlučnost v interiéru a zvyšují kročejový útlum. Sousedy bydlící pod vámi již nebudou rušit vaše běhající děti. Vyberte si kusové i metrážové koberce do obýváku, chodby či ložnice. Dětské pokoje zútulní dětské koberce s oblíbenými pohádkovými motivy.

Metrážové koberce

V naší nabídce naleznete široký výběr zátěžových i designových metrážových koberců v roli. Na výběr se nabízí syntetické i přírodní materiály a široká nabídka barevných vzorů a dekoru. Metráž nabízíme v šířkách 300 cm, 400 cm a 500 cm. Zajímá vás cena za m2 zátěžového koberce? Navštivte naši vzorkovou prodejnu nebo nám zavolejte.

Pokládka koberců

Prodej koberců zahrnuje také doplňkové služby v podobě profesionálního zaměření, odborné přípravě podkladu, zkrácení a řezání koberců na míru i odbornou pokládku. Součástí pokládky je také skryté napojení koberců, instalace přechodových lišt a další doplňkové práce. Objednejte si pokládku koberců, napište nám přes kontaktní formulář.

Navštivte vzorkovou prodejnu

S výběrem správného koberce vždy ochotně poradí náš profesionálně personál. Navštivte vzorkovou prodejnu a vyberte si nejlepší koberce pro váš interiér. Kromě koberců nabízíme také vinylové a laminátové podlahové krytiny, kašírované interiérové dveře či protipožární bezpečností dveře.