Dřevěné podlahové krytiny

Nechte se unést přirozenou krásou dřeva, která vytváří příjemnou a útulnou atmosféru. Investice do plovoucí dřevěné podlahy je investicí do přírodních materiálů, jedinečného vzhledu a dlouhé životnosti. Inspirujte se přednostmi dřevěných podlah.

Poznejte krásu přírodních materiálů

Dřevěné podlahové krytiny patří k tradičním materiálům, které vynikají vysokou kvalitou a především originálním designem. V dnešní době jsou masivní dřevěné podlahy synonymem pro luxusní vzhled a optimální užitné vlastnosti. K největším výhodám dřevěné podlahové krytiny patří přirozený vzhled, dobrá zvuková i tepelná izolace a dlouhá životnost u podlah z tvrdých dřevin.

Nabízíme jedinečné dřevěné podlahy od německého výrobce Haro a slovenského výrobce Europarkett. Vybírat můžete luxusní dřevěné podlahy z exotických dřevin i tradiční interiérové podlahy z evropských dřevin, mezi kterými dominuje dub a jasan. Dřevěné podlahové krytiny jsou vhodné obýváku, kuchyně či pracoven. Jejich užitné vlastnosti zvyšuje výrobní povrchová úprava, při které byl na dřevěná prkna nanesen olej i lak. Přirozený vzhled podlahy zvýrazňuje voskování, které dodá podlaze žádoucí lesk.

Dřevěné podlahy Haro

Společnost Haro je v současné době největším německým výrobcem dřevěných třívrstvých podlah. Více než 140 let trvající tradice dává znát, že Haro dřevu skutečně rozumí. Společnost každý rok trh zásobuje novinkami, za které získává prestižní ocenění. Dřevěné podlahy Haro disponují například úpravou SunProtect, která zvyšuje ochranu vůči UV záření a zajišťuje barevnou stálost podlahy.

Dřevěné podlahy Europarkett

Společnost Europarkett je tradiční slovenský výrobce třívrstvé dřevěné podlahy. Produkty jsou vyráběny jak z evropských, tak i z exotických dřevin v mnoha variantách a provedeních. Podlaha Europarkett je snadno udržovatelná, ekologicky nezávadná, vyniká precizním dílenským zpracování a možností opakované renovace. Třívrstvá, dřevěná podlaha s patentovaným zámkovým systémem pokládky UNICLIC je vhodná do všech bytových prostor.

Provádíme pokládku i renovace dřevěných podlah

Vyberte si kvalitní dřevěné podlahy a využijte naše doplňkové služby, které zahrnují realizaci a pokládku plovoucí dřevěné podlahy. Součástí našich služeb je také broušení a renovace dřevěných parket. Přejete si položit nebo renovovat dřevěnou podlahu? Zavolejte nám!

Získejte výhodnou cenovou nabídku

Zajímá vás nabídky dekorů a cena za m2 dřevěné podlahy? Napište nám přes kontaktní formulář nebo navštivte vzorkovou prodejnu v městské části Praha 4. V prodejně naleznete také podlahové lišty, koberce a čistící zóny i PVC linolea. Využijte výhodný prodej luxusní dřevěné podlahy. PUK Servis s.r.o. Senohrady – váš specialista na prodej a realizace podlahy, dveří a zárubní.

Ať už podlahu bude tvořit dub, jasan, borovice nebo modřín, můžete se spolehnout na jedinečnou krásu a dlouhou životnost přírodní dřevěné podlahy.