Úvod

Vážení zákazníci,
vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy.

Široký výběr podlah a dveří, zkušenosti od roku 1992, zaměření zdarma.

Když chcete dát domovu tvář - interiérové a bezpečnostní dveře, podlahové krytiny

Vítejte na stránkách společnosti PUK Servis s.r.o. Naší specializací je prodej dveří a podlahové krytiny. Nabízíme interiérové, bezpečností a posuvné dveře od renomovaných českých výrobců. Sortiment podlahových krytin tvoří plovoucí laminátové a vinylové podlahy, PVC linolea a korkové i dřevěné podlahy. Součástí nabídky jsou také koberce a renovace parket.

Navštivte vzorkovou prodejnu

Ve vzorkové prodejně na ulici Nuselská 1499/74 v městské části Praha 4 na vás čeká široký výběr vzorů a barevných dekorů dveří, obložkových zárubní, podlahových krytin i koberců. Navštivte naši prodejnu, informujte se o vlastnostech jednotlivých materiálů, nechte si poradit od zkušené obsluhy, vyberte si dveře do bytu a podlahovou krytinu přesně podle vašich představ.

Pokládka podlah, renovace parket a realizace dodávky dveří

Prodej dveří a podlahové krytiny doplňují služby v podobě zaměření a odborné realizace. Provádíme instalaci dveří a ocelových zárubní pro bezpečnostní dveře, montujeme obložkové zárubně a zajišťujeme kompletní pokládku podlahových krytin včetně připravy podkladu (stěrkování, broušení betonu, atd.). Součástí našich služeb je také profesionální broušení a renovace dřevěných parket.

Přejete si zhotovit interiérové dveře, zaměřit obložkové zárubně nebo položit podlahovou krytinu? Zavolejte nám a domluvte si termín zaměření. Prvotní konzultaci a odborné zaměření provádíme i mimo běžnou pracovní dobu. Kontaktujte nás a vylepšete svůj interiér. Na spolupráci se těší PUK Servis s.r.o. Senohraby.